О нашем сайте

Наш сайт proiphone.com.ua створено в жовтні 2011 року з ціллю зробити якісний український ресурс для любителів продукції компанії Apple, яких в Україні чимало.

На нашому ресурсі ми представляємо на ваш розсуд такі розділи як: Новини, Ігри, Програми та Інформація. Розширення цих та відкриття нових розділів в найближчій перспективі.

Розділи сайту


Новини про iPhone, iPad і iPod Touch.

Для зручної навігації по Новинам та розділу Інформація ми зробити хмаринку тегів, які видно в цих розділах в блоці справа.Наші журналісти практично цілодобово проводять моніторинг закордонних та українських ЗМІ на наявність свіжих, важливих нашому користувачеві, новин. З нашим ресурсом Ви можете бути певні, що жодна гучна і менш масштабна новина щодо продукції Apple не пройде повз Ваші вуха. Для ще більш швидкого доступу до свіжих новин, можете підписатись на наш рсс-канал новин apple.

Інформація, інструкція, поради про iPhone, iPad, iPod touch.

В розділі Інформація ми зібрали відповіді на найбільш часто задавані пошуковим системам питання, які стосуються планшетів, смартфонів та інших продуктів компанії Apple. Також тут зібрані поради, щодо вибору продукції, інформації про їх налаштування та оптимізації.

Ігри та програми для iPhone, iPad, iPod touch.

А ще на нашому сайті можна скачати абсолютно безкоштовно ігри та програми для айфона, айпада та айпода. Для цього оберіть відповідну ігру чи програму в розділі, і нажміть кнопку "Скачать ...".

Перша лінка пряма, зеркала на випадок якщо не працює першаПерша лінка пряма, зеркала на випадок якщо не працює перша


Відкриється таке вікно, і якщо нажати Direct Download зразу ж почнеться скачкаКоманда сайтуСкоро буде ...

Підписка на новиниСкоро буде ...скачать софт
    Украина онлайн